SİNEMA

Aşkı ile izleyiciyi ekrana kilitleyen 4 dizi karakteri

Halihazırda devam eden ve son bir yıla aşkıyla damgasını vurmuş 4 dizi karakteri…

carlos-yarenCarlos- Ulan İstanbul

Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Carlos, dizinin önüne geçen karakterlerden sayılabilir. Yaren’e (Şebnem Bozoklu) duyduğu koşulsuz ve sınırsız sevgisi, gözü karalığı ve esprileri ile daha 20. bölümü yayınlanan dizide şimdiden dizi fenomenleri arasına girdi.

 

karadayiMahir Kara- Karadayı

Dizi yeni olmasa da Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir Kara’nın Feride (Bergüzar Korel)’ye olan aşkı, gurur ve sevgi arasında gidip gelen uzun bir hikaye…

 

 

 

kamran-ferideKamran- Çalıkuşu

Uyarlandığı romanın romantizmini, şiirselliğini taşıyan dizinin yayın hayat bitse de Burak Özçivit’in canlandırdığı Kamran ve Feride (Fahriye Evcen) karakterlerinin vuslata eremeyen aşkları unutulmuyor.

 

 

kuzey-guneyKuzey- Kuzey Güney

Yine yayın hayatını sonlarından bir dizi… Kuzey karakteri ile oyunculuk kariyerindeki çıtayı bir anda yükselten Kıvanç Tatlıtuğ, bu bıçkın delikanlının dolu dizgin aşkıyla daha uzun sür hatırlanacak .

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki liste

İstanbul Kitap Fuarı'na gideceklere ulaşım önerileri

Sonraki liste

Tüyap İstanbul Kitap Fuarı'nda bizi neler bekliyor?

Eda L.

Eda L.