Moda

Çiçek kokulu 5 yeni parfümden biri size göre

 

BAHAR aylarında çok ağır parfümler kullanmak olmaz… Yeni çıkan parfümler arasında çiçek kokulu olanları seçtik: – Guerlain Idylle Duet Jasmine Lilas - Dior Addict to Life - Givenchy Electric Rose - DKNY Limited Edition - Chanel Eau Tendre

- Guerlain Idylle Duet Jasmine Lilas: Yasemin ve leylak kokularını barındıran parfüm, markanın aynı isim altındaki ikinci serisi. Çok yeni çıktı. İlkinde gül kokusu ağırlıktaydı…  100 ml. 229 TL.

- Dior Addict to Life: Dior’un en yeni parfümü. Çiçeksi kokusu, doğallığı ve tazeliğiyle dikkat çekiyor. Yasemin, zambak ve leylak kullanılmış. Tanıtımında enerji verdiği belirtilmiş… 100 ml. 269 TL.

- Givenchy Electric Rose: 2012 bahar kokularından. Beş değişik gül çeşidi kullanılarak elde edilmiş. Ayrıca yaban mersinin kışkırtıcı hareketliliği, limon kabuğunun yaydığı enerji ve fesleğenin ferahlığı hissediliyor. 75 ml. 189 TL.

- DKNY Limited Edition: Bu yaza özel sınırlı sayıda üretilmiş üç çeşit parfümden oluşan bir seri. Sarı renkte olanı baharatlı, yeşil renkteki fresh, pembe ise çiçek kokulu. 50 ml. 89 TL.

- Chanel Eau Tendre: Ayva, greyfurt ve yasemin kokuları kullanılmış. 100 ml. 270 TL, 50 ml. 189 TL. 2011 yaz parfümü olarak piyasaya çıkmış. Yine Chanel’in 2011 Ekim’de çıkan parfümü ise No: 19 Poudre.

ÖNCEKİ

İstanbul Moda'da gidilecek 9 popüler mekan

SONRAKİ

Sultanı Öldürmek kitabını okumak için 7 sebep

listemis

listemis

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yaz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>