Moda

Farklı tarzlar için dört uzun etek

Uzun etek sizin için vazgeçilmez mi? Bazısı yerleri süpüren, bazısı da dizle bilek arasında biten bu uzun etekler arasından dört seçenek : ♦ Dsquared2 ♦ Jil Sander ♦ Christian Dior ♦ Dries Van Noten

 

         

 

♦ Dsquared2: Hippi tarzını beğenenler için İtalyan Dsquared2’nun yeni sezonunda pek çok seçenek var. Bu yırtmaçlı uzun etek, denim ceketle ve uzun çizmelerle tamamlanmış. Tam da rock festivallerine uygun görüntü… (birinci foto)

♦ Jil Sander: Sporla şık parçaları karıştırmaktan hoşlananlar için bir öneri. Jil Sander’in yeni sezonunda modern olduğu kadar klasiğe bağlı parçalar yaratılmış. (ikinci foto)

♦ Christian Dior: Markanın yeni sezon koleksiyonlarında uçuşan uzun etekler dikkat çekiyor. Hem gece hem gündüz farklı kombinlerle kullanılabilecek bu etekler, hem daim şıklık arayanlara göre. (üçüncü foto)

♦ Dries Van Noten: Sadelikten yana olanlara uygun bir öneri. Parisli modacı, rahat kesimleriyle modern bir tarz yakalıyor. (dördüncü foto)

Önceki liste

Hayatında yenilik arayanlara beş kurs önerisi

Sonraki liste

!f İstanbul'dan dört hit film

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!