MÜZİK

2015 festival takviminiz hazır mı?

Baharın gelişi festival biletlerinin satışa çıkmasından bellidir! 2015 ilkbahar ve yaz aylarında kaçırılmayacak festivaller hakkında biraz ön bilgi toplamak isteyenler için önerilerimize göz atın.

The Do

The Do

Parkfest

Kimler var? The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea, Kalben.

Tarih: 10 Mayıs Yer: Küçükçiftlik Park Bilet: 69 TL

Bu yıl ilki düzenlenen Parkfest’te tamamen kadın müzisyenlerden oluşan bir akış var. Parkfest’i sadece bir müzik festivali olarak değerlendirmek doğru olmaz. Yaklaşık 12 saat boyunca çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri ile moda gösterilerinin yanı sıra, alışveriş ve yeme içme stantları da yer alacak.

 

Wild Beast

Wild Beast

Soundgarden

Kimler var? Anna Calvi, Wild Beast, Goat, Orlando, Nathan Fake, Teed, Kim Ann Foxman, Acid Arab, Mo Kolours, Dengue Dengue Dengue, Zahed Sultan, Gaye Su Akyol, Ayyuka, Mode XL, Kalben, Can Kazaz, Nilipek.

Tarih: 23 Mayıs Yer: Babylon Kilyos Bilet: 90 TL

Babylon Soundgarden Festivali beşinci yılında mekan değiştiriyor. Festival bundan sonra Kilyos-Kum Köy’de ve dört farklı sahnede gerçekleştirilecek. Deniz, güneş, müzik, eğlence… Daha ne olsun! Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

Baba Zula

Baba Zula

Chill-Out

Kimler var? 

Cumartesi: Slowdive, Ghostpoet, Yacht, Balthazar, Infinity Ink DJ set, Dorian Concept, Stavroz, Nuno Dos Santos, Dauwd, Elektro Guzzi, Mark E, Little Children, Kim Ki O, Lounge 96 Crew                                                       Pazar: Thievery Corporation, Tosca, Hollie Cook, Federico Aubele, Phanta du Prince, Session Victim, Tropics, Baba Zula, Edgar Tones & the Su’sis, Alpman and The Midnight Walkers, Voodoohop feat. Thomash, Psilosamples, A Macaca, Peter Power, Urubu Marinka, Góticula and Keröáska, Lounge 96 crew

Tarih: 23-24 Mayıs Yer: Life Park Bilet: Kombine 180 TL, Ctesi 100 TL, Pazar 110 TL.
2006 yılından bu yana, müzik tutkunlarını doğa, sanat ve müzikle buluşturarak ruhları arındıran Chill-Out Festival, bu yıl üç sahneli bir festival kasabası olacak. 2014’te 15 bin kişinin katıldığı festival bu yıl daha da kalabalık olacak gibi.

James Blake

James Blake

One Love

Kimler Var? Metronomy, José González, James Blake, Hot Chip, Tom Odell, Little Dragon, Austra

Tarih: 13-14 Haziran Yer: Life Park Bilet: Kombine 125 TL

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleştirilecek One Love Festival 14’te henüz sahne alacak tüm gruplar belli değil. Bu nedenle avantajlı bilet satışları devam ediyor. Yıllardır santralistanbul’da düzenlenen, bu nedenle kimi sorunlar da yaşanan festivale farklı mekan enerjisi gelmiş!

Alt-J

Alt-J

.

Harvest Festival

Kimler Var? Alt-J, Mew, Sattas, Flört, Kök, Eskiz

Tarih: 31 Mayıs Yer: Küçükçiftlik Park Bilet: Sahne önü 145.50 TL, normal 67 TL

1st Harvest Festival, ziyaretçilerini iyi müziğin yanı sıra farklı atölyelerle buluşturup, yüzlerce ürünün oluşumuna ve el değiştirmesine ev sahipliği yapacak. Bahçesinden balkonundan beslenmek isteyenler için permakültür, craft meraklıları için gitar yapımı, doğal tedavi meraklılarına şifalı bitkiler atölyesi bunlardan birkaçı.

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki liste

Roger Federer'i efsane yapan 5 özelliği

Sonraki liste

Apple Watch hakkında bilmeniz gereken 10 şey

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!