Yaşam

İstanbul’daki en güzel açık havuzlar

İstanbul için havuz mevsimi sonunda geldi. “Tatile gitmeye daha çok var” veya “Bu sıcaklarda havuzdan iyi alternatif yok” diyenlere en güzel açık havuzlar listesi ve fiyatları…

 Çırağan Palace Kempinski

Çırağan Havuz

İstanbul’daki en fantastik açık havuzlar arasında ilk akla gelen. Boğaz’da yüzüyormuşsunuz hissi veren bu havuzun ısıtması da var. Bu havuza giriş hafta içi 100 euro, hafta sonu 160 euro.

Suada

suada havuz

Bir diğer Boğaz keyfi veren açık havuz ise Suada’da. Kuruçeşme’nin karşısında kalan bu küçük adada havuz sonrasında açıkanlar için sushi’den kebaba kadar farklı lezzetlerin olduğu restoranlar da var. Hafta içi 90 TL, hafta sonu 110 TL.

Swissotel the Bosphorus

Swissotel Havuz

Şehrin klasik “açık havuzlar”ından biri. Aynı zamanda kapalı havuzundan, saunasından, buhar odasından ve fitness salonundan da faydanalabiliyorsunuz. Giriş hafta içi 200 TL, hafta sonu 250 TL.

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda

Bu önerimiz diğerlerinden biraz farklı. Zira bu güzel havuz otelin çatısında yer alıyor. Dolayısıyla harika bir Adalar manzarası var. “Biraz da göğe yakın serinleyelim” diyenlere…

Grand Hyatt Istanbul

Grand Hyatt

Öyle çok büyük bir havuz değil ama Taksim’de yer aldığı için çok merkezi ve kullanışlı. Diğer taraftan çevresindeki ağaçlar, İstanbul’dan uzaklaşmışsınız hissini veriyor. Gün içinde yapılan meyve servisi de cabası… Hafta içi tek kişi giriş 160 TL, iki kişi giriş 260 TL. Hafta sonu tek kişi giriş 220 TL, iki kişi giriş 320 TL.

İstanbul Marriott Hotel Asia

Marriott

Ataşehir’deki otelin iki tane açık havuzu var. Havuz için geldiğinizde oteldeki yoga ve pilates gibi derslerden de faydalanabiliyorsunuz. Hafta içi giriş 70 TL, cumartesi 100 TL, pazar 120 TL.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri

Anadolu yakasındaki en makul fiyatlı açık havuzlar arasında. Fenerbahçe burnunun manzarası oldukça hoş. Acıkanlar için Divan Pastanesi’nde lezzetler yer alıyor. Hafta içi 55 TL, hafta sonu 95 TL.

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki liste

Efsanevi 5 Andy Warhol tasarımı albüm kapağı

Sonraki liste

Yılmaz Güney'i Yeşilçam’dan ayıran 4 kült film

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!