Moda

Yaşlanma karşıtı 5 kozmetik ürün

İlerleyen yaşla birlikte kolejen ve elastin üretiminin azalmasıyla birlikte kırışıklıkların oluşması kaçınılmaz. Bir de buna güneşin zararlı ışınları, sigara, kötü beslenme alışkanlıkları eklenince çözümü kozmetik ürünlerde arıyoruz. Yaşlanma karşıtı yeni ürünleri araştırdık.

Murad - Complete Reform

Murad – Complete Reform

.

Murad Sıkılaştırıcı ve Pürüzsüzleştirici Serum

İlk kullanımdan itibaren cilt sıkılığını yüzde 61’e varan oranda artırmaya yardımcı oluyor. Complete Reform ismindeki bu serumun içindeki özel etken maddeleri (Glyco Firming Complex), cildi anında sıkılaştırmayı destekliyor. Kolajen üretimini destekleyerek uzun vadede daha genç, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Her gün yüzünüzü temizleyip tonik sürdükten sonra kullanabilirsiniz. Hassas ciltlerin kullanımına da uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Üstelik sadece aralık ayına özel, yüzde 30 indirimli.

Fiyatı: 307 TL

Cosmed - Revolution Kırışıklık Onarıcı Gece Kremi

Cosmed – Revolution Gece Kremi

.

Cosmed Revolution Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

İçeriğindeki Matrixyl3000™’in 7 peptitli içeriği sayesinde, ciltte kolajen, fibronektin ve hyaluronik asit sentezini artırarak cildin genç görünümünün geri kazanılmasına ve çizgi oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı kremin içindeki Afrika’da “hayat ağacı” olarak bilinen baobab ağacından elde edilen yağ ile “candeia” ağacının kabuklarının öğütülmesi ile elde edilen alfa bisabololün sinerjik etkisi, en kuru ve hassas cilt yapısını derinlemesine nemlendirerek, yenilenmesine yardımcı olur.

Fiyatı: 98 TL. (50 ml)

AVEDA - Hand Relief Night Renewel Serum

AVEDA – Hand Relief Night Renewel Serum

.

Aveda Hand Relief™ Night Renewal Serum

Bitkisel güzellik alanında en ünlü markalardan Aveda, yenileyici gece bakımı Hand Relief™ Night Renewal Serum’u piuasaya sundu. Özel bitkisel formulüyle yaşın ilerledikçe ellerde oluşan kahverengi lekeler ve renk tonu farklılıklarına uyurken gerekli bakımı yapan bu ürün, ton farklılıklarında gözle görünür azalma sağlıyor. İçinde şeker kamışı ve meyan kökü özleri bulunuyor. Yumuşak ve pürüzsüz ellere sahip olmanıza da yardımcı oluyor.

Fiyat: 95 TL (30 ml)

 

Lancome - Visionnaire Krem

Lancome – Visionnaire Krem

.

Lancôme Visionnaire Krem

Ciltteki kırışıklıkları azaltarak, gözenekleri sıkıştırma hedefiyle üretilmiş. Pürüzsüz bir cilde kavuşturmasının yanı sıra, cildi tazelerken nemlendiriyor ve düzeltiyor. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin daha dolgun görünmesini sağlayan Visionnaire yaşlanma karşıtı krem, Limnanthes Alba bitkisinin tohumlarından elde edilen yağ sayesinde cildi aydınlatıyor.

Fiyatı: 250 TL. (50 ml)

 

Janssen - Trend Adition Anti Aging Canlandırıcı Günlük Krem

Janssen – Trend Adition Anti Aging Günlük Krem

Janssen Trend Adition Anti Aging Canlandırıcı Günlük Krem

Cosmeceticul yapısı sayesinde cildin onarımını ve tedaviye yardımcı hücre yenilemesini sağlıyor. Yaşlanma karşıtı Janssen Trend Edition serisi, cildin yaşlanmaya başlaması aşamasında kullanıldığında, kontür çizgisinin ve sarkmaların toparlanmasına destek oluyor. Alman Kozmetik markası Janssen Cosmetics’in 2009 yılında Nobel Ödüllü hammadde RSL Oksidatif ile ürettiği Trend Edition serisi, 2013 yılnda İnovasyon ödülü almıştı.

Fiyatı: 265 TL

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki liste

Şili görülecek 3 önemli yer

Sonraki liste

İzmit'teki en iyi 4 tenis kulübü

Ege Aksoy

Ege Aksoy

Popüler kültüre dair hemen her konuda yazmaktan geri duramaz. Çiçekleri sever, bir de geceleri. 28 yaşında. Sıkıcı iş hayatından kendine yeni bir kapı aralama derdinde...